Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Roasted & Salted Cashews 200g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Roasted & Salted Cashews 200g
Snacks & Confectionery
Roasted & Salted Cashews 200g
200g · FORRESTERS
Aldi
$3.99
$2.00 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$3.99
Lowest
$3.99
Highest
$3.99
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
175g
$2.68 / 100g
$4.69
200g
$2.00 / 100g
Viewing
$3.99
400g
$2.25 / 100g
$8.99
400g
$2.00 / 100g
$7.99
750g
$1.80 / 100g
$13.49
750g
$1.73 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
R&s Peanuts & Cashews
at Coles
400g
$6.00
$1.50 / 100g
49.5c less per 100g
Add to cart
R&s Cashews
at Coles
1.2kg
$22.00
$1.83 / 100g
16.2c less per 100g
Add to cart
Aldi
$3.99
Add from Aldi
$12.99
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
FORRESTERS
Size
200g
Store brand
No
Special
Yumi's Sweet Potato & Cashews Dip
at Woolworths
200g
$3.75
$5.00
$1.88 / 100g
12c less per 100g
Add to cart