Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Palmolive Naturals Anti Dandruff Fresh 2 In 1 Shampoo & Conditioner | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Palmolive Naturals Anti Dandruff Fresh 2 In 1 Shampoo & Conditioner
Household & Personal Care
Palmolive Naturals Anti Dandruff Fresh 2 In 1 Shampoo & Conditioner
700ml · Palmolive
Woolworths
$15.00
$21.43 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$15.00
Lowest
$15.00
Highest
$15.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
350ml
$12.00 / L
$4.20
350ml
$12.00 / L
$4.20
350ml
$20.00 / L
$7.00
350ml
$11.43 / L
Best value per L
$4.00
700ml
$21.43 / L
Viewing
$15.00
Details
Aisle
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Fabric Conditioner Cotton Fresh
at Coles
2L
$3.00
$1.50 / L
$19.93 less per L
Add to cart
Fabric Conditioner Sunny Days
at Coles
2L
$3.00
$1.50 / L
$19.93 less per L
Add to cart
Woolworths
$15.00
Add from Woolies
Household & Personal Care
Brand
Palmolive
Size
700ml
Store brand
No
Assorted Shampoo or Conditioner 1L
at Aldi
1L
$3.29
$3.29 / L
$18.14 less per L
Add to cart
Sunshine Fresh Fabric Conditioner
at Coles
5L
$17.00
$3.40 / L
$18.03 less per L
Add to cart