Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Oral-B 3D White Toothpaste Intensive Whitening Freshness Blast | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Oral-B 3D White Toothpaste Intensive Whitening Freshness Blast
Household & Personal Care
Oral-B 3D White Toothpaste Intensive Whitening Freshness Blast
94g · Oral-B
Woolworths
$20.00
$21.28 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$20.00
Lowest
$20.00
Highest
$20.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
94g
$21.28 / 100g
Viewing
$20.00
95g
$8.42 / 100g
Best value per 100g
$8.00
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Oral-B
Size
94g
Store brand
No
Woolworths
$20.00
Add from Woolies