Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Garnier Fructis Curls Method Air Dry Cream | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Garnier Fructis Curls Method Air Dry Cream
Dairy & Eggs
Garnier Fructis Curls Method Air Dry Cream
260ml · Garnier
Woolworths
$18.00
$69.23 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$18.00
Lowest
$18.00
Highest
$18.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Garnier
Size
260ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Full Cream Milk 3L
at Aldi
3L
$4.95
$1.65 / L
$67.58 less per L
Add to cart
Full Cream Milk
at Coles
3L
$4.95
$1.65 / L
$67.58 less per L
Add to cart
Woolworths
$18.00
Add from Woolies
Full Cream Milk 2L
at Aldi
2L
$3.39
$1.70 / L
$67.54 less per L
Add to cart
Full Cream Milk
at Coles
2L
$3.40
$1.70 / L
$67.53 less per L
Add to cart