Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Herbal Essences Smoothening Leave In Cream Aloe & Coconut Milk | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Herbal Essences Smoothening Leave In Cream Aloe & Coconut Milk
Pantry
Herbal Essences Smoothening Leave In Cream Aloe & Coconut Milk
270ml · Herbal Essences
Woolworths
$8.50
$17.00
$31.48 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$8.50
Lowest
$8.50
Highest
$8.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
270ml
$31.48 / L
Viewing
$8.50
300ml
$28.33 / L
Best value per L
$8.50
Details
Aisle
Pantry
Brand
Herbal Essences
Size
270ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Unsweetened Coconut Milk
at Coles
1L
$2.00
$2.00 / L
$29.48 less per L
Add to cart
Organic Coconut Milk 1L
at Aldi
1L
$2.25
$2.25 / L
$29.23 less per L
Add to cart
Woolworths
$8.50
Add from Woolies
Special
Unsweetened Organic Coconut Milk
at Coles
1L
$2.35
$3.30
$2.35 / L
$29.13 less per L
Add to cart
Unsweetened Long Life Rice Milk
at Coles
1L
$2.50
$2.50 / L
$28.98 less per L
Add to cart