Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Palmolive Naturals Body Wash Pomegranate With Mango | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Palmolive Naturals Body Wash Pomegranate With Mango
Household & Personal Care
Palmolive Naturals Body Wash Pomegranate With Mango
1.8L · Palmolive
Woolworths
$16.00
$8.89 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$16.00
Lowest
$16.00
Highest
$16.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
500ml
$11.00 / L
$5.50
1L
$13.00 / L
$13.00
1.8L
$8.89 / L
Best value per L
Viewing
$16.00
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Palmolive
Size
1.8L
Store brand
No
Woolworths
$16.00
Add from Woolies