Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Jack The Barber Strong Pomade Mens Hair Styler High Shine Finish | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Jack The Barber Strong Pomade Mens Hair Styler High Shine Finish
Household & Personal Care
Jack The Barber Strong Pomade Mens Hair Styler High Shine Finish
95g · Jack The Barber
Woolworths
$16.00
$16.84 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$16.00
Lowest
$16.00
Highest
$16.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
30g
$60.00 / 100g
$18.00
95g
$16.84 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$16.00
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Jack The Barber
Size
95g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Hairspray Salon Finish Extra Hold
at Coles
360g
$10.50
$2.92 / 100g
$13.93 less per 100g
Add to cart
Hairspray Salon Finish Freeze Hold
at Coles
360g
$10.50
$2.92 / 100g
$13.93 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$16.00
Add from Woolies
Hairspray Salon Finish Extra Hold
at Coles
75g
$5.00
$6.67 / 100g
$10.18 less per 100g
Add to cart