Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Finish Rinse & Shine Dishwashing Aid Aid | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Finish Rinse & Shine Dishwashing Aid Aid
Household & Personal Care
Finish Rinse & Shine Dishwashing Aid Aid
500ml · Finish
Woolworths
$13.00
$26.00 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$13.00
Lowest
$13.00
Highest
$13.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250ml
$18.00 / L
$4.50
500ml
$26.00 / L
Viewing
$13.00
800ml
$11.88 / L
Best value per L
$9.50
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Finish
Size
500ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Rinse & Shine Dishwasher Aid Regular
at Coles
800ml
$9.50
$11.88 / L
$14.13 less per L
Add to cart
Special
Rinse & Shine Dishwasher Aid Regular
at Coles
250ml
$4.50
$9.00
$18.00 / L
$8.00 less per L
Woolworths
$13.00
Add from Woolies
Add to cart