Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Ajax Spray & Wipe Multipurpose Kitchen Cleaner Baking Soda | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Ajax Spray & Wipe Multipurpose Kitchen Cleaner Baking Soda
Household & Personal Care
Ajax Spray & Wipe Multipurpose Kitchen Cleaner Baking Soda
500ml · Ajax
Woolworths
$3.50
$7.00 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.50
Lowest
$3.50
Highest
$3.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
500ml
$7.00 / L
Viewing
$3.50
750ml
$5.33 / L
Best value per L
$4.00
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Ajax
Size
500ml
Store brand
No
Woolworths
$3.50
Add from Woolies