Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Domestos Disinfectant Bleach Mountain Fresh | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Domestos Disinfectant Bleach Mountain Fresh
Household & Personal Care
Domestos Disinfectant Bleach Mountain Fresh
1.25L · Domestos
Woolworths
$6.60
$5.28 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.60
Lowest
$6.60
Highest
$6.60
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
450ml
$8.89 / L
$4.00
1.25L
$5.28 / L
Best value per L
Viewing
$6.60
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Domestos
Size
1.25L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Cotton Fresh Laundry Liquid
at Coles
2L
$2.00
$1.00 / L
$4.28 less per L
Add to cart
Fabric Conditioner Cotton Fresh
at Coles
2L
$3.00
$1.50 / L
$3.78 less per L
Add to cart
Woolworths
$6.60
Add from Woolies
Special
Tellfresh Container
at Coles
2L
$3.50
$7.00
$1.75 / L
$3.53 less per L
Add to cart
Special
Tellfresh Container
at Coles
1.75L
$3.75
$7.50
$2.14 / L
$3.14 less per L
Add to cart