Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Sard Whiter & Brighter Stain Remover Powder Soaker | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Sard Whiter & Brighter Stain Remover Powder Soaker
Household & Personal Care
Sard Whiter & Brighter Stain Remover Powder Soaker
2kg · Sard
Woolworths
$11.50
57.5c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$11.50
Lowest
$11.50
Highest
$11.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
900g
$1.22 / 100g
$11.00
1kg
$1.10 / 100g
$11.00
1kg
$1.10 / 100g
$11.00
1.8kg
63.9c / 100g
$11.50
2kg
57.5c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$11.50
Details
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Oxy Laundry Soaker 1kg
at Aldi
1kg
$3.49
34.9c / 100g
22.6c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$11.50
Add from Woolies
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Sard
Size
2kg
Store brand
No