Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Shine Ultra Dishwashing Liquid Pear & Peony | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Shine Ultra Dishwashing Liquid Pear & Peony
Household & Personal Care
Shine Ultra Dishwashing Liquid Pear & Peony
900ml · Shine
Woolworths
$3.00
$3.33 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.00
Lowest
$3.00
Highest
$3.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
450ml
$4.22 / L
$1.90
900ml
$3.33 / L
Best value per L
Viewing
$3.00
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Shine
Size
900ml
Store brand
No
Woolworths
$3.00
Add from Woolies