Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Clean Washing Machine Cleaner Antibacterial | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Clean Washing Machine Cleaner Antibacterial
Household & Personal Care
Clean Washing Machine Cleaner Antibacterial
250ml · Clean
Woolworths
$4.40
$17.60 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.40
Lowest
$4.40
Highest
$4.40
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250ml
$17.60 / L
Viewing
$4.40
1L
$4.00 / L
Best value per L
$4.00
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Clean
Size
250ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Aloe Vera & Chamomile Antibacterial Handwash
at Coles
1L
$3.00
$3.00 / L
$14.60 less per L
Add to cart
Antibacterial Hand Wash Lime Fresh
at Coles
1L
$3.15
$3.15 / L
$14.45 less per L
Add to cart
Woolworths
$4.40
Add from Woolies
Antibacterial Hand Wash Refill Grape
at Coles
1L
$3.80
$3.80 / L
$13.80 less per L
Add to cart
Special
Antibacterial Laundry Sanitiser
at Coles
2L
$10.00
$20.00
$5.00 / L
$12.60 less per L
Add to cart