Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Fab Laundry Liquid Gold Absolute | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Fab Laundry Liquid Gold Absolute
Household & Personal Care
Fab Laundry Liquid Gold Absolute
1.8L · Fab
Woolworths
$9.00
$5.00 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$9.00
Lowest
$9.00
Highest
$9.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
1.8L
$5.00 / L
Viewing
$9.00
3.6L
$4.58 / L
Best value per L
$16.50
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Fab
Size
1.8L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Gold Absolute Laundry Liquid
at Coles
3.6L
$16.50
$4.58 / L
41.7c less per L
Add to cart
Woolworths
$9.00
Add from Woolies