Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Fluffy Fabric Conditioner Refill Sachet Summer Breeze | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Fluffy Fabric Conditioner Refill Sachet Summer Breeze
Household & Personal Care
Fluffy Fabric Conditioner Refill Sachet Summer Breeze
250ml · Fluffy
Woolworths
$2.50
$3.00
$10.00 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.50
Lowest
$2.50
Highest
$2.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250ml
$10.00 / L
Viewing
$2.50
400ml
$13.75 / L
$5.50
1L
$4.75 / L
$4.75
2L
$3.90 / L
Best value per L
$7.80
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Fluffy
Size
250ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Special
Fabric Softener Summer Breeze
at Coles
2L
$7.00
$7.80
$3.50 / L
$6.50 less per L
Add to cart
Island Breeze Fabric Conditioner
at Coles
1L
$4.00
$4.00 / L
$6.00 less per L
Woolworths
$2.50
Add from Woolies
Add to cart
Revitalising Ocean Breeze Body Wash
at Coles
1L
$4.80
$4.80 / L
$5.20 less per L
Add to cart
Fabric Softener Concentrate Summer Breeze
at Coles
1L
$9.50
$9.50 / L
50c less per L
Add to cart