Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Cuddly Refresh Fabric Odour Rinse Ocean Fresh | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Cuddly Refresh Fabric Odour Rinse Ocean Fresh
Other
Cuddly Refresh Fabric Odour Rinse Ocean Fresh
850ml · Cuddly
Woolworths
$8.00
$16.00
$9.41 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$8.00
Lowest
$8.00
Highest
$8.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Cuddly
Size
850ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Special
Tellfresh Cupcake Storer
at Coles
4L
$5.50
$11.00
$1.38 / L
$8.04 less per L
Add to cart
Fresh Dry White Cask 4L
at Aldi
4L
$8.99
$2.25 / L
$7.16 less per L
Woolworths
$8.00
Add from Woolies
Add to cart
Special
Plax Fresh Mint Mouth Wash
at Coles
1L
$8.40
$12.00
$8.40 / L
$1.01 less per L
Add to cart