Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Bosisto's Power Plus Laundry Liquid | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Bosisto's Power Plus Laundry Liquid
Household & Personal Care
Bosisto's Power Plus Laundry Liquid
2L · Bosisto's
Woolworths
$23.00
$11.50 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$23.00
Lowest
$23.00
Highest
$23.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Bosisto's
Size
2L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Laundry Liquid 2L
at Aldi
2L
$1.99
99.5c / L
$10.51 less per L
Add to cart
Liquid Bleach 2.5L
at Aldi
2.5L
$2.49
99.6c / L
$10.50 less per L
Add to cart
Woolworths
$23.00
Add from Woolies
Cotton Fresh Laundry Liquid
at Coles
2L
$2.00
$1.00 / L
$10.50 less per L
Add to cart
Dishwashing Liquid Lemon Fragrance 1L
at Aldi
1L
$1.39
$1.39 / L
$10.11 less per L
Add to cart