Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Cuddly Fabric Conditioner Sunshine Fresh | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Cuddly Fabric Conditioner Sunshine Fresh
Household & Personal Care
Cuddly Fabric Conditioner Sunshine Fresh
2L · Cuddly
Woolworths
$7.50
$8.50
$3.75 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$7.50
Lowest
$7.50
Highest
$7.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
300ml
$13.33 / L
$4.00
1L
$10.50 / L
$10.50
2L
$3.75 / L
Best value per L
Viewing
$7.50
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Cuddly
Size
2L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Cotton Fresh Laundry Liquid
at Coles
2L
$2.00
$1.00 / L
$2.75 less per L
Add to cart
Fabric Conditioner Cotton Fresh
at Coles
2L
$3.00
$1.50 / L
$2.25 less per L
Add to cart
Woolworths
$7.50
Add from Woolies
Special
Tellfresh Container
at Coles
2L
$3.50
$7.00
$1.75 / L
$2.00 less per L
Add to cart
Special
Tellfresh Container
at Coles
1.75L
$3.75
$7.50
$2.14 / L
$1.61 less per L
Add to cart