Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
OMO Laundry Powder Active Clean | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
OMO Laundry Powder Active Clean
Household & Personal Care
OMO Laundry Powder Active Clean
2kg · OMO
Woolworths
$30.00
$1.50 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$30.00
Lowest
$30.00
Highest
$30.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
OMO
Size
2kg
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Laundry Powder Advanced Clean
at Coles
4kg
$21.00
52.5c / 100g
97.5c less per 100g
Add to cart
Special
Laundry Powder Advanced Clean
at Coles
2kg
$13.00
$26.00
65c / 100g
85c less per 100g
Woolworths
$30.00
Add from Woolies
Add to cart
Active Clean Laundry Powder Pack
at Coles
7kg
$55.00
78.6c / 100g
71.4c less per 100g
Add to cart
Borax Cleaner
at Coles
500g
$4.00
80c / 100g
70c less per 100g
Add to cart