Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Comfort Laundry Fabric Conditioner Liquid Pure White | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Comfort Laundry Fabric Conditioner Liquid Pure White
Household & Personal Care
Comfort Laundry Fabric Conditioner Liquid Pure White
2L · Comfort
Woolworths
$14.00
$7.00 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$14.00
Lowest
$14.00
Highest
$14.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
900ml
$13.33 / L
$12.00
2L
$7.00 / L
Best value per L
Viewing
$14.00
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Comfort
Size
2L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Pure Soft Fabric Softener
at Coles
1L
$2.70
$2.70 / L
$4.30 less per L
Add to cart
Woolworths
$14.00
Add from Woolies