Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Palmolive Dishwashing Liquid Original - Ultra | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Palmolive Dishwashing Liquid Original - Ultra
Household & Personal Care
Palmolive Dishwashing Liquid Original - Ultra
950ml · Palmolive
Woolworths
$6.50
$9.50
$6.84 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.50
Lowest
$6.50
Highest
$6.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250ml
$14.00 / L
$3.50
250ml
$16.00 / L
$4.00
250ml
$16.00 / L
$4.00
250ml
$16.00 / L
$4.00
950ml
$6.84 / L
Best value per L
Viewing
$6.50
1L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Laundry Liquid 2L
at Aldi
2L
$1.99
99.5c / L
$5.85 less per L
Add to cart
Liquid Bleach 2.5L
at Aldi
2.5L
$2.49
99.6c / L
$5.85 less per L
Add to cart
Woolworths
$6.50
Add from Woolies
$7.50 / L
$7.50
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Palmolive
Size
950ml
Store brand
No
Cotton Fresh Laundry Liquid
at Coles
2L
$2.00
$1.00 / L
$5.84 less per L
Add to cart
Dishwashing Liquid Lemon Fragrance 1L
at Aldi
1L
$1.39
$1.39 / L
$5.45 less per L
Add to cart