Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
ZenZone Air Freshener Spray Refill Frangipani | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
ZenZone Air Freshener Spray Refill Frangipani
Household & Personal Care
ZenZone Air Freshener Spray Refill Frangipani
180g · ZenZone
Woolworths
$3.75
$2.08 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.75
Lowest
$3.75
Highest
$3.75
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
150g
$1.67 / 100g
Best value per 100g
$2.50
180g
$2.08 / 100g
Viewing
$3.75
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
ZenZone
Size
180g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Laundry Powder Frangipani Top & Front
at Coles
1kg
$6.50
65c / 100g
$1.43 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$3.75
Add from Woolies