Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Ajax Professional Mould Remover Trigger Spray | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Ajax Professional Mould Remover Trigger Spray
Other
Ajax Professional Mould Remover Trigger Spray
500ml · Ajax
Woolworths
$4.90
$7.00
$9.80 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.90
Lowest
$4.90
Highest
$4.90
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
500ml
$9.80 / L
Viewing
$4.90
750ml
$9.33 / L
Best value per L
$7.00
Details
Aisle
Other
Brand
Ajax
Size
500ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Spray N Wipe Vanilla Berries
at Coles
5L
$20.00
$4.00 / L
$5.80 less per L
Add to cart
Spray N Wipe Bathroom Trigger
at Coles
500ml
$3.50
$7.00 / L
$2.80 less per L
Add to cart
Woolworths
$4.90
Add from Woolies
Spray N Wipe Divine Blends Vanilla & Berries
at Coles
475ml
$3.50
$7.37 / L
$2.43 less per L
Add to cart
Powerful Bathroom Foamer Spray
at Coles
500ml
$4.20
$8.40 / L
$1.40 less per L
Add to cart