Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Cold Power Sensitive Clean Laundry Liquid | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Cold Power Sensitive Clean Laundry Liquid
Household & Personal Care
Cold Power Sensitive Clean Laundry Liquid
4L · Cold Power
Woolworths
$21.00
$5.25 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$21.00
Lowest
$21.00
Highest
$21.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
2L
$6.50 / L
$13.00
2L
$6.50 / L
$13.00
2L
$6.50 / L
$13.00
2L
$6.50 / L
$13.00
2L
$6.50 / L
$13.00
4L
$5.25 / L
Best value per L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Laundry Liquid 2L
at Aldi
2L
$1.99
99.5c / L
$4.25 less per L
Add to cart
Liquid Bleach 2.5L
at Aldi
2.5L
$2.49
99.6c / L
$4.25 less per L
Add to cart
Woolworths
$21.00
Add from Woolies
Viewing
$21.00
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Cold Power
Size
4L
Store brand
No
Cotton Fresh Laundry Liquid
at Coles
2L
$2.00
$1.00 / L
$4.25 less per L
Add to cart
Dishwashing Liquid Lemon Fragrance 1L
at Aldi
1L
$1.39
$1.39 / L
$3.86 less per L
Add to cart