Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Air Wick Pure Blue Mountains Breeze Reed Diffuser | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Air Wick Pure Blue Mountains Breeze Reed Diffuser
Other
Air Wick Pure Blue Mountains Breeze Reed Diffuser
30ml · Air Wick
Woolworths
$7.00
$14.00
$233.33 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$7.00
Lowest
$7.00
Highest
$7.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
19ml
$789.47 / L
$15.00
19ml
$789.47 / L
$15.00
19ml
$789.47 / L
$15.00
19ml
$500.00 / L
$9.50
19ml
$789.47 / L
$15.00
30ml
$233.33 / L
Best value per L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Assorted Reed Diffusers 75ml
at Aldi
75ml
$4.99
$66.53 / L
$166.80 less per L
Add to cart
Woolworths
$7.00
Add from Woolies
Viewing
$7.00
Details
Aisle
Other
Brand
Air Wick
Size
30ml
Store brand
No