Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Crushed Ginger | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Crushed Ginger
Fruit & Veg
Crushed Ginger
1kg · Katoomba
Coles
$5.50
55c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.50
Lowest
$5.50
Highest
$5.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$2.00 / 100g
$5.00
1kg
55c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$5.50
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Katoomba
Size
1kg
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Katoomba Garlic & Ginger
at Woolworths
1kg
$4.40
$5.50
44c / 100g
11c less per 100g
Add to cart
Special
Katoomba Ginger
at Woolworths
1kg
$4.40
Coles
$5.50
Add from Coles
$5.50
44c / 100g
11c less per 100g
Add to cart