Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Jif Power & Shine Bathroom Spray | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Jif Power & Shine Bathroom Spray
Other
Jif Power & Shine Bathroom Spray
500ml · Jif
Woolworths
$4.00
$8.00 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.00
Lowest
$4.00
Highest
$4.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Jif
Size
500ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Spray N Wipe Vanilla Berries
at Coles
5L
$20.00
$4.00 / L
$4.00 less per L
Add to cart
Spray N Wipe Bathroom Trigger
at Coles
500ml
$3.50
$7.00 / L
$1.00 less per L
Add to cart
Woolworths
$4.00
Add from Woolies
Spray N Wipe Divine Blends Vanilla & Berries
at Coles
475ml
$3.50
$7.37 / L
63.2c less per L
Add to cart