Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Cuddly Fabric Conditioner Concentrate Sensitive | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Cuddly Fabric Conditioner Concentrate Sensitive
Household & Personal Care
Cuddly Fabric Conditioner Concentrate Sensitive
2L · Cuddly
Woolworths
$17.00
$8.50 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$17.00
Lowest
$17.00
Highest
$17.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
300ml
$13.33 / L
$4.00
850ml
$12.35 / L
$10.50
850ml
$8.24 / L
Best value per L
$7.00
1L
$10.50 / L
$10.50
1L
$10.50 / L
$10.50
2L
$8.50 / L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Assorted Laundry Liquid Concentrate 4L
at Aldi
4L
$9.99
$2.50 / L
$6.00 less per L
Add to cart
Assorted Laundry Liquid Concentrate 2L
at Aldi
2L
$5.99
$3.00 / L
$5.50 less per L
Add to cart
Woolworths
$17.00
Add from Woolies
Viewing
$17.00
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Cuddly
Size
2L
Store brand
No
Assorted Fabric Softener Concentrate 1L
at Aldi
1L
$3.39
$3.39 / L
$5.11 less per L
Add to cart
Concentrate Laundry Liquid
at Coles
2L
$7.30
$3.65 / L
$4.85 less per L
Add to cart