Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Magic Washing Machine Cleaner Disinfectant | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Magic Washing Machine Cleaner Disinfectant
Household & Personal Care
Magic Washing Machine Cleaner Disinfectant
250ml · Magic
Woolworths
$4.95
$9.90
$19.80 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.95
Lowest
$4.95
Highest
$4.95
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
200ml
$50.00 / L
$10.00
250ml
$19.80 / L
Best value per L
Viewing
$4.95
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Magic
Size
250ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Disinfectant Lavender
at Coles
2L
$1.50
75c / L
$19.05 less per L
Add to cart
Assorted Disinfectant 1.25L
at Aldi
1.25L
$2.39
$1.91 / L
$17.89 less per L
Add to cart
Woolworths
$4.95
Add from Woolies
Disinfectant Bleach Cleaner
at Coles
1.25L
$2.60
$2.08 / L
$17.72 less per L
Add to cart
Disinfectant Eucalyptus
at Coles
1.25L
$2.60
$2.08 / L
$17.72 less per L
Add to cart