Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Fairy Platinum Plus Dish Liquid Lemon | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Fairy Platinum Plus Dish Liquid Lemon
Fruit & Veg
Fairy Platinum Plus Dish Liquid Lemon
495ml · Fairy
Woolworths
$8.00
$16.16 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$8.00
Lowest
$8.00
Highest
$8.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
495ml
$16.16 / L
Viewing
$8.00
750ml
$7.33 / L
Best value per L
$5.50
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Fairy
Size
495ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Special
Bom Liquid Breakfast Strawberry 6x250ml
at Coles
1.5L
$6.00
$4.00 / L
$12.16 less per L
Add to cart
Diswashing Liquid Lemon Fresh
at Coles
500ml
$6.00
$12.00 / L
$4.16 less per L
Add to cart
Woolworths
$8.00
Add from Woolies
Apple And Blackcurrant Rtd Liquid
at Coles
1L
$15.65
$15.65 / L
51.2c less per L
Add to cart