Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Cove Surface Cleaner | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Cove Surface Cleaner
Household & Personal Care
Cove Surface Cleaner
475ml · Cove
Woolworths
$5.00
$10.00
$10.53 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.00
Lowest
$5.00
Highest
$5.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Cove
Size
475ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Heavy Duty Cleaner 1.25L
at Aldi
1.25L
$2.49
$1.99 / L
$8.53 less per L
Add to cart
Disinfectant Bleach Cleaner
at Coles
1.25L
$2.60
$2.08 / L
$8.45 less per L
Add to cart
Woolworths
$5.00
Add from Woolies
Glass Cleaner 750ml
at Aldi
750ml
$1.85
$2.47 / L
$8.06 less per L
Add to cart
Assorted Multi Purpose Cleaner 750ml
at Aldi
750ml
$1.85
$2.47 / L
$8.06 less per L
Add to cart