Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Bx Earth Vanilla Caramel Candle Candle | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Home & Garden
/
Bx Earth Vanilla Caramel Candle Candle
Home & Garden
Bx Earth Vanilla Caramel Candle Candle
300g · Bx Earth
Woolworths
$25.00
$8.33 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$25.00
Lowest
$25.00
Highest
$25.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Home & Garden
Brand
Bx Earth
Size
300g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Citronella Candle
at Coles
150g
$8.40
$5.60 / 100g
$2.73 less per 100g
Add to cart
Special
Soy Wax Candle Salted Caramel
at Coles
200g
$14.00
$16.00
Woolworths
$25.00
Add from Woolies
$7.00 / 100g
$1.33 less per 100g
Add to cart
Soy Candle Neroli Leaf
at Coles
240g
$19.00
$7.92 / 100g
41.7c less per 100g
Add to cart