Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Corned Beef Silverside | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Woolworths Corned Beef Silverside
Meat & Seafood
Woolworths own brand
Woolworths Corned Beef Silverside
2.5kg · Woolworths
Woolworths
$26.25
$1.05 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$26.25
Lowest
$26.25
Highest
$26.25
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
1kg
$2.90 / 100g
$29.00
1kg
$2.90 / 100g
$29.00
2.5kg
$1.05 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$26.25
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Woolworths
Size
2.5kg
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Corned Beef Silverside per kg
at Aldi
1.498kg
$14.97
99.9c / 100g
5.1c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$26.25
Add from Woolies