Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Steggles Family Roast Whole Chicken | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Steggles Family Roast Whole Chicken
Meat & Seafood
Steggles Family Roast Whole Chicken
2.5kg · Steggles
Woolworths
$17.50
70c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$17.50
Lowest
$17.50
Highest
$17.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
360g
$1.81 / 100g
$6.50
1.1kg
59.1c / 100g
Best value per 100g
$6.50
2.5kg
70c / 100g
Viewing
$17.50
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Steggles
Size
2.5kg
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Chicken With Vegetables 6+ Months
at Coles
120g
$0.30
25c / 100g
45c less per 100g
Add to cart
RSPCA Approved Chicken Drumsticks Bulk Pack 2kg
at Aldi
2kg
$6.99
35c / 100g
35.1c less per 100g
Woolworths
$17.50
Add from Woolies
Add to cart
Whole RSPCA Approved Chicken per kg
at Aldi
1.689kg
$6.74
39.9c / 100g
30.1c less per 100g
Add to cart
RSPCA Approved Chicken Wings Bulk 2kg
at Aldi
2kg
$7.99
40c / 100g
30.1c less per 100g
Add to cart