Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Pork Rashers | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Woolworths Pork Rashers
Meat & Seafood
Woolworths own brand
Woolworths Pork Rashers
800g · Woolworths
Woolworths
$20.00
$2.50 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$20.00
Lowest
$20.00
Highest
$20.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$1.76 / 100g
$4.40
800g
$2.50 / 100g
Viewing
$20.00
1kg
$1.10 / 100g
Best value per 100g
$11.00
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Woolworths
Size
800g
Store brand
Woolworths
Woolworths
$20.00
Add from Woolies