Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Slow Cooked Lamb Shanks In Tomato Red Wine & Rosemary | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Woolworths Slow Cooked Lamb Shanks In Tomato Red Wine & Rosemary
Meat & Seafood
Woolworths own brand
Woolworths Slow Cooked Lamb Shanks In Tomato Red Wine & Rosemary
1.25kg · Woolworths
Woolworths
$21.88
$1.75 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$21.88
Lowest
$21.88
Highest
$21.88
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
450g
$2.00 / 100g
$9.00
500g
$1.10 / 100g
Best value per 100g
$5.50
1.25kg
$1.75 / 100g
Viewing
$21.88
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Woolworths
Size
1.25kg
Store brand
Woolworths
Woolworths
$21.88
Add from Woolies