Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Beef Brisket Brisket | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Woolworths Beef Brisket Brisket
Meat & Seafood
Woolworths own brand
Woolworths Beef Brisket Brisket
2.5kg · Woolworths
Woolworths
$45.00
$1.80 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$45.00
Lowest
$45.00
Highest
$45.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Woolworths
Size
2.5kg
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
No Added Hormone Beef Brisket
at Coles
1.9kg
$26.60
$1.40 / 100g
40c less per 100g
Add to cart
Special
No Added Hormone Beef Brisket Slow Cook
at Coles
1.4kg
$22.40
$25.20
$1.60 / 100g
20c less per 100g
Woolworths
$45.00
Add from Woolies
Add to cart
Smokey American Beef Brisket per kg
at Aldi
1kg
$17.99
$1.80 / 100g
0.1c less per 100g
Add to cart