Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths BBQ Butterflied Chicken Sweet Garlic & Herb Marinade | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Woolworths BBQ Butterflied Chicken Sweet Garlic & Herb Marinade
Meat & Seafood
Woolworths own brand
Woolworths BBQ Butterflied Chicken Sweet Garlic & Herb Marinade
1.5kg · Woolworths
Woolworths
$15.00
$1.00 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$15.00
Lowest
$15.00
Highest
$15.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
220g
$4.55 / 100g
$10.00
300g
$3.00 / 100g
$9.00
320g
$4.38 / 100g
$14.00
900g
$1.67 / 100g
$15.00
1.5kg
$1.00 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$15.00
Details
Woolworths
$15.00
Add from Woolies
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Woolworths
Size
1.5kg
Store brand
Woolworths