Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Macro Organic Rosemary & Mint Butterfly Lamb Shoulders | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Macro Organic Rosemary & Mint Butterfly Lamb Shoulders
Meat & Seafood
Woolworths own brand
Macro Organic Rosemary & Mint Butterfly Lamb Shoulders
600g · Macro
Woolworths
$19.50
$3.25 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$19.50
Lowest
$19.50
Highest
$19.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
450g
$2.28 / 100g
Best value per 100g
$10.25
600g
$3.25 / 100g
Viewing
$19.50
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Macro
Size
600g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Lamb Meat Bones
at Coles
1.1kg
$7.70
70c / 100g
$2.55 less per 100g
Add to cart
Lamb Fry
at Coles
900g
$6.30
70c / 100g
$2.55 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$19.50
Add from Woolies
Lamb Kidneys
at Coles
350g
$4.20
$1.20 / 100g
$2.05 less per 100g
Add to cart
Special
Lamb Leg Roast Half
at Coles
1.74kg
$24.36
$31.32
$1.40 / 100g
$1.85 less per 100g
Add to cart