Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
60 Sec Keto Coconut Macaroon Slice (no Bake Or Bake) | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Bakery
/
60 Sec Keto Coconut Macaroon Slice (no Bake Or Bake)
Bakery
60 Sec Keto Coconut Macaroon Slice (no Bake Or Bake)
60g · Get Ya Yum On
Coles
$6.20
$10.33 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.20
Lowest
$6.20
Highest
$6.20
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Bakery
Brand
Get Ya Yum On
Size
60g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Laucke Wallaby Bakers Bread Flour
at Woolworths
1kg
$3.60
36c / 100g
$9.97 less per 100g
Add to cart
Bakehouse Mixed Grain Bread 800g
at Aldi
800g
$3.69
46.1c / 100g
$9.87 less per 100g
Add to cart
Coles
$6.20
Add from Coles
Bakehouse Traditional Wholemeal Bread 750g
at Aldi
750g
$3.69
49.2c / 100g
$9.84 less per 100g
Add to cart
Bakehouse Traditional White Bread 700g
at Aldi
700g
$3.69
52.7c / 100g
$9.81 less per 100g
Add to cart