Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Natural Peanut Butter Smooth 375g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Natural Peanut Butter Smooth 375g
Pantry
Natural Peanut Butter Smooth 375g
375g · OH SO NATURAL FOODS
Aldi
$3.89
$1.04 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$3.89
Lowest
$3.89
Highest
$3.89
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
OH SO NATURAL FOODS
Size
375g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Woolworths Smooth Peanut Butter
at Woolworths
500g
$3.20
64c / 100g
39.7c less per 100g
Add to cart
Peanut Butter Smooth
at Coles
1kg
$6.50
65c / 100g
38.7c less per 100g
Add to cart
Aldi
$3.89
Add from Aldi
Peanut Butter Smooth
at Coles
500g
$3.40
68c / 100g
35.7c less per 100g
Add to cart
Peanut Butter Smooth
at Coles
755g
$7.40
98c / 100g
5.7c less per 100g
Add to cart