Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Persian Feta Dip 150g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Persian Feta Dip 150g
Dairy & Eggs
Persian Feta Dip 150g
150g · DELI ORIGINALS FRESH
Aldi
$2.69
$1.79 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$2.69
Lowest
$2.69
Highest
$2.69
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
150g
$1.79 / 100g
Viewing
$2.69
200g
$1.15 / 100g
Best value per 100g
$2.29
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
DELI ORIGINALS FRESH
Size
150g
Store brand
No
Aldi
$2.69
Add from Aldi