Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
RSPCA Approved Chicken Whole Boneless Herb & Garlic | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
RSPCA Approved Chicken Whole Boneless Herb & Garlic
Meat & Seafood
Coles own brand
RSPCA Approved Chicken Whole Boneless Herb & Garlic
1kg · Coles
Coles
$10.00
$11.50
$1.00 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$10.00
Lowest
$10.00
Highest
$10.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
350g
$2.86 / 100g
$10.00
500g
$2.60 / 100g
$13.00
550g
$1.18 / 100g
$6.50
600g
$1.50 / 100g
$9.00
1kg
$1.00 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$10.00
Details
Aisle
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Herb & Garlic Rissoles 540g
at Aldi
540g
$4.99
92.4c / 100g
7.6c less per 100g
Add to cart
Herb & Garlic Beef Sausages 500g
at Aldi
500g
$4.99
99.8c / 100g
0.2c less per 100g
Add to cart
Coles
$10.00
Add from Coles
Meat & Seafood
Brand
Coles
Size
1kg
Store brand
Coles
Boneless Chicken Kyiv Creamy Garlic 700g
at Aldi
700g
$6.99
99.9c / 100g
0.1c less per 100g
Add to cart