Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
RSPCA Approved Chicken Whole Boneless With Greek Inspired Marinade | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
RSPCA Approved Chicken Whole Boneless With Greek Inspired Marinade
Meat & Seafood
Coles own brand
RSPCA Approved Chicken Whole Boneless With Greek Inspired Marinade
1kg · Coles
Coles
$10.00
$11.50
$1.00 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$10.00
Lowest
$10.00
Highest
$10.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
210g
$3.81 / 100g
$8.00
500g
$2.60 / 100g
$13.00
800g
$2.80 / 100g
$22.40
1kg
$1.00 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$10.00
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Coles
Size
1kg
Store brand
Coles
Coles
$10.00
Add from Coles