Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Tasmanian Smoked Salmon | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Tasmanian Smoked Salmon
Meat & Seafood
Tasmanian Smoked Salmon
150g · Tassal
Coles
$10.00
$15.00
$6.67 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$10.00
Lowest
$10.00
Highest
$10.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
100g
$9.50 / 100g
$9.50
150g
$6.67 / 100g
Viewing
$10.00
250g
$6.00 / 100g
$15.00
300g
$5.00 / 100g
$15.00
300g
$6.67 / 100g
$20.00
460g
$3.48 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Sweet Chilli Salmon 95g
at Aldi
95g
$1.49
$1.57 / 100g
$5.10 less per 100g
Add to cart
Smoked Flavoured Salmon 95g
at Aldi
95g
$1.49
$1.57 / 100g
$5.10 less per 100g
Add to cart
Coles
$10.00
Add from Coles
$16.00
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Tassal
Size
150g
Store brand
No
Tomato Salsa Salmon 95g
at Aldi
95g
$1.49
$1.57 / 100g
$5.10 less per 100g
Add to cart
Teriyaki And Garlic Salmon 95g
at Aldi
95g
$1.49
$1.57 / 100g
$5.10 less per 100g
Add to cart