Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pork Sizzle Steaks | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Pork Sizzle Steaks
Meat & Seafood
Coles own brand
Pork Sizzle Steaks
400g · Coles
Coles
$6.50
$9.00
$1.63 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.50
Lowest
$6.50
Highest
$6.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
300g
$3.00 / 100g
$9.00
375g
$1.60 / 100g
Best value per 100g
$6.00
400g
$1.63 / 100g
Viewing
$6.50
500g
$2.00 / 100g
$10.00
500g
$2.00 / 100g
$10.00
Details
Aisle
Coles
$6.50
Add from Coles
Meat & Seafood
Brand
Coles
Size
400g
Store brand
Coles