Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pacific Coho Smoked Salmon | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Pacific Coho Smoked Salmon
Meat & Seafood
Pacific Coho Smoked Salmon
100g · Harris Smokehouse
Coles
$7.00
$9.00
$7.00 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$7.00
Lowest
$7.00
Highest
$7.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Harris Smokehouse
Size
100g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Sweet Chilli Salmon 95g
at Aldi
95g
$1.49
$1.57 / 100g
$5.43 less per 100g
Add to cart
Smoked Flavoured Salmon 95g
at Aldi
95g
$1.49
$1.57 / 100g
$5.43 less per 100g
Add to cart
Coles
$7.00
Add from Coles
Tomato Salsa Salmon 95g
at Aldi
95g
$1.49
$1.57 / 100g
$5.43 less per 100g
Add to cart
Teriyaki And Garlic Salmon 95g
at Aldi
95g
$1.49
$1.57 / 100g
$5.43 less per 100g
Add to cart