Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Lamb Ribs With Sticky BBQ Rub | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Lamb Ribs With Sticky BBQ Rub
Meat & Seafood
Coles own brand
Lamb Ribs With Sticky BBQ Rub
750g · Coles
Coles
$16.50
$2.20 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$16.50
Lowest
$16.50
Highest
$16.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
300g
$2.50 / 100g
$7.50
750g
$2.20 / 100g
Viewing
$16.50
1kg
$1.05 / 100g
$10.50
1kg
$2.80 / 100g
$28.00
1.7kg
65c / 100g
Best value per 100g
$11.05
Details
Aisle
Coles
$16.50
Add from Coles
Meat & Seafood
Brand
Coles
Size
750g
Store brand
Coles