Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Chicken Puff Pastry Parcels With Parmesan & Garlic | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Bakery
/
Chicken Puff Pastry Parcels With Parmesan & Garlic
Bakery
Chicken Puff Pastry Parcels With Parmesan & Garlic
350g · Coles Made Easy
Coles
$8.00
$2.29 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$8.00
Lowest
$8.00
Highest
$8.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Bakery
Brand
Coles Made Easy
Size
350g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Garlic Bread 2 Pack 450g
at Aldi
450g
$2.09
46.4c / 100g
$1.82 less per 100g
Add to cart
Special
Helga's Garlic Bread Inspired Wrap
at Woolworths
445g
$2.75
$5.50
61.8c / 100g
Coles
$8.00
Add from Coles
$1.67 less per 100g
Add to cart
Garlic Bread Loaf 400g
at Aldi
400g
$2.79
69.8c / 100g
$1.59 less per 100g
Add to cart
Garlic Naan Bread 3 Pack 375g
at Aldi
375g
$3.99
$1.06 / 100g
$1.22 less per 100g
Add to cart