Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Cooked Prawns With Cocktail Sauce | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Cooked Prawns With Cocktail Sauce
Pantry
Coles own brand
Cooked Prawns With Cocktail Sauce
260g · Coles
Coles
$12.50
$4.81 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$12.50
Lowest
$12.50
Highest
$12.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
260g
$4.81 / 100g
Viewing
$12.50
430g
$2.79 / 100g
$12.00
430g
$2.79 / 100g
$12.00
510g
33.3c / 100g
$1.70
700g
28.6c / 100g
Best value per 100g
$2.00
700g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Spaghetti in Tomato Sauce 420g
at Aldi
420g
$0.89
21.2c / 100g
$4.60 less per 100g
Add to cart
Baked Beans in Tomato Sauce 420g
at Aldi
420g
$1.09
26c / 100g
$4.55 less per 100g
Add to cart
Coles
$12.50
Add from Coles
30c / 100g
$2.10
Details
Aisle
Pantry
Brand
Coles
Size
260g
Store brand
Coles
Tomato Pasta Sauce 500g
at Aldi
500g
$1.59
31.8c / 100g
$4.49 less per 100g
Add to cart
Honey Mustard Simmer Sauce 485g
at Aldi
485g
$1.89
39c / 100g
$4.42 less per 100g
Add to cart